Cold Steel 92R16CCB Rubber Laredo Bowie Training Knives
LOGIN IN TO SEE MEMBER PRICING IF AVAILABLE.
SKU:
ColdSteel-92R16CCB
UPC:
MPN:
92R16CCB
Weight:
1.00 LBS
On Sale
Save:
Description
Specifications
  • Weight: 5.8 oz
  • Thickness: 11mm
  • Blade Length: 10 1/2" Long
  • Handle: 5 1/2"
  • Material: Santoprene
  • Overall: 16"
We reserve the right to fix any critical errors.
View AllClose
Additional Information
Type:
Fixed Blade
Blade Length:
10.5"